Sīkdatņu politika - Alder
Sīkdatņu politika - Alder
16767
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-16767,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive
 

Šī sīkdatņu politika paskaidro, kas ir sīkdatnes un kā mēs tās izmantojam mūsu tīmekļa vietnē.

 

  1. Kas ir sīkdatnes?

Kad tu apmeklē mūsu tīmekļa vietni, mēs vēlamies piedāvāt tavām vajadzībām atbilstošu saturu un iespējas. Tam nepieciešamas sīkdatnes. Sīkdatnes ir nelieli informācijas elementi, ko veido burti un cipari. Sīkdatnes ietver informāciju, kas saglabājas tava datora pārlūkprogrammā vai mobilās ierīces cietajā diskā.

 

  1. Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atšķirtu tevi no citiem mūsu tīmekļa vietnes lietotājiem un sniegtu unikālu pārlūkošanas pieredzi tieši tev. Sīkdatnes izmantojam arī tam, lai mūsu tīmekļa vietne atcerētos tavas pārlūkošanas darbības.

 

  1. Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

Sīkdatnes var būt vienas sesijas vai pastāvīgas. Vienas sesijas sīkdatnes tiek dzēstas no datora, kad tu aizver pārlūkprogrammu. Pastāvīgās sīkdatnes saglabājas datorā, līdz tās izdzēš vai izbeidzas to derīguma termiņš. Mēs izmantojam sīkdatnes, lai uzlabotu mūsu piedāvātos pakalpojumus. Dažas sīkdatnes ir obligāti nepieciešamas, lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību, turpretī citas uzlabo vietnes sniegumu un tavu lietotāja pieredzi.

Tālāk aprakstītas mūsu tīmekļa lapā izmantotās sīkdatnes:

Sīkdatnes nosaukums

Saglabāšanas laikposms Apraksts
_icl_current_language Sesija Šo sīkdatni izmanto, lai noteiktu tīmekļa vietnes valodu.

 

Google Analytics:

Sīkdatnes nosaukums Saglabāšanas laikposms Apraksts
_utma 2 gadi Šo sīkdatni izmanto, lai noteiktu lietotāja apmeklējumu skaitu tīmekļa vietnē.
_utmb 30 minūtes Šo sīkdatni izmanto, lai noteiktu tīmekļa vietnes apmeklējuma ilgumu.
_utmc Sesija Šo sīkdatni izmanto, lai noteiktu tīmekļa vietnes apmeklējuma ilgumu. Tās saglabāšanas laikposms beidzas līdz ar pārlūkošanas sesijas beigām.
_utmt 10 minūtes Šo sīkdatni izmanto, lai ierobežotu pieprasījumu skaitu noteiktā laikposmā.
_utmz  6 mēneši Šī sīkdatne nosaka, kā apmeklētājs ir nokļuvis tīmekļa vietnē. 

 

  1. Cik ilgi sīkdatnes saglabā?

Daudzas no sīkdatnēm ir pagaidu sīkdatnes un pazūd, kad beidzas pārlūkošanas sesija (kad tu aizver pārlūkprogrammu). Citas sīkdatnes ir “pastāvīgas” – tas nozīmē, ka tās kādu laiku saglabāsies datorā. Augstāk redzamajā sarakstā norādīts sīkdatņu saglabāšanas laikposms datorā. Dažreiz vietēja mēroga kampaņu ietvaros var izmantot vietējas nozīmes sīkdatnes. Šādu sīkdatņu derīguma termiņš beigsies līdz ar attiecīgo kampaņu, un sīkdatnes automātiski pazudīs.

 

  1. Kā pārvaldīt un dzēst sīkdatnes

Kad tu pirmoreiz ienāc mūsu tīmekļa vietnē, tu redzi logu, kurā tevi lūdz norādīt, vai tu piekrīti sīkdatņu izmantošanai.

Piekļūstot mūsu veidotajam saturam ar pārlūkprogrammu, tu vari šo pārlūkprogrammu konfigurēt tā, lai piekristu visu sīkdatņu izmantošanai, nepiekristu sīkdatņu izmantošanai vai arī saņemtu brīdinājumu, kad tiek lejupielādēta kāda sīkdatne. Pārlūkprogrammas ir atšķirīgas, tāpēc, ja nezini, kā mainīt sīkdatņu iestatījumus, paskaties palīdzības sadaļā. Iespējams, tavas ierīces operētājsistēmai ir vēl papildu sīkdatņu vadīklas. Ja tu nevēlies, lai sīkdatnes vāktu informāciju, izmanto viegli lietojamo procedūru, kas šobrīd pieejama vairumā pārlūkprogrammu un ļauj pārtraukt sīkdatņu izmantošanu. Lai uzzinātu vairāk par sīkdatņu pārvaldību, skaties http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies/.

Tomēr ņem vērā, ka dažos gadījumos sīkdatņu dzēšana var palēnināt pārlūkošanas ātrumu, ierobežot noteiktas tīmekļa lapas funkcijas vai liegt piekļuvi vietnei.

Mūsu tīmekļa vietnē var būt saites uz citu cilvēku, uzņēmumu vai organizāciju tīmekļa vietnēm. Lūdzam ņemt vērā, ka neesam atbildīgi par minēto tīmekļa lapu saturu vai to izmantoto privātuma politiku. Tāpēc, ja tu mūsu tīmekļa vietnē klikšķini uz saites, lai nokļūtu citā tīmekļa vietnē, tev atsevišķi jālasa šīs vietnes privātuma politika.

 

  1. Izmaiņas mūsu sīkdatņu politikā

Mēs regulāri pārskatām savu sīkdatņu politiku. Šī sīkdatņu politika ir atjaunināta 2018. gada 22. maijā.