Lauksaimniecības un meža īpašumu iegāde - Alder
Lauksaimniecības un meža īpašumu iegāde - Alder
17135
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17135,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive

  Jūsu vārds (obligāts)

  Jūsu telefons (obligāts)

  Jūsu epasts (obligāts)

  Jūsu ziņa

  KĀDĒĻ IZVĒLĒTIES MŪS?

  TŪLĪTĒJA SAMAKSA

  pēc līguma parakstīšanas

  VISLABĀKĀS CENAS

  atbilstoši šī brīža tirgus situācijai

  ĀTRA IZVĒRTĒSANA

  sniegsim piedāvājumu 24h laikā

  GODĪGA KOMUNIKĀCIJA

  atbildēsim uz visiem jautājumiem

  VISI PAKALPOJUMI

  MEŽA UN LAUKSAIMNIECĪBAS ĪPAŠUMU IEGĀDE

   

  Pērkam meža īpašumus, cirsmas un lauksaimniecības zemi visā Latvijas teritorijā. Piedāvājam vislabāko cenu jūsu īpašuma iegādei – atbilstoši šī brīža tirgus specifikai. Ātrs cērtamās un nākotnes krājas novērtējums. Piedāvājuma izstrāde 24h laikā no dokumentu saņemšanas brīža. Tūlītēja apmaksa.

  Lasīt vairāk –>

  MEŽIZSTRĀDE

   

  Veicot mežizstrādi, ikviens meža īpašnieks ir ieinteresēts gūt pēc iespējas lielāku ekonomisko labumu, un mums ir izstrādāts optimāls modelis šī procesa efektivizācijai. Mūsu profesionāli un labi apmācīti speciālisti palīdzēs iegūt lielāko ekonomisko labumu un veiks precīzi visus ieplānotos darbus.

  Lasīt vairāk –>

  MEŽA ATJAUNOŠANA

   

  Mežsaimniecības speciālisti izvērtēs Jūsu meža stāvokli un piedāvās efektīvāko meža atjaunošanas risinājumu. Kvalitatīva un profesionāla meža atjaunošana un kopšana ir svarīga, lai nodrošinātu kvalitatīvu jauna meža augšanas procesu, ļaujot sasniegt vēlamo rezultātu līdz pat 20 gadiem ātrāk.

  Lasīt vairāk –>

  JAUNAUDŽU KOPŠANA

   

  Veicam jaunaudžu kopšanu visā Latvijas teritorijā ar mērķi veicināt meža augšanas apstākļiem vispiemērotāko koku sugu attīstību, lai nākotnē tiktu palielināta meža ražība un koku vērtība. Mūsu speciālisti palīdzēs ievērojami samazināts meža audzēšanas cikla ilgumu, līdz ar ko vēlamais rezultāts tiks sasniegt vidēji par 10 – 20 gadiem ātrāk, un iegūti koki aug ar taisniem un resniem stumbriem.

  Lasīt vairāk –>

  MEŽA INVENTARIZĀCIJA

   

  Mūsu speciālisti veiks meža inventarizāciju (taksāciju) atbilstoši Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem, kā rezultātā tiks iegūta informācija par mežu un tam piegulošajiem purviem, meža infrastruktūras objektiem, mežā esošajiem pārplūstošajiem klajumiem, purviem un laucēm konkrētajā meža īpašumā un tiek veikta iegūtās informācijas dokumentēšana, lai veiktu jebkādu saimniecisko darbību.

  Lasīt vairāk –>

  STIGOŠANA UN DASTOŠANA

   

  Veicam mežu dastošanu ar mērķi, lai meža īpašnieks iegūst precīzu informāciju par kokmateriālu kopējo apjomu, lai veiktu meža izstrādi vai cirsmas pārdošanu, un stigošanu, ali cirsmas robežas būtu iezīmētas dabā atbilstoši Ministru Kabineta noteikumiem, kas ir nepieciešamas, lai veiktu meža ciršanu galvenajā vai rekonstruktīvajā cirtē.

  Lasīt vairāk –>

  ATSAUKSMES

  Pateicamies par veiksmīgo sadarbību un konsultācijām! Pateicoties SIA Alder palīdzībai, mēs spējām izdarīt pareizos lēmumus, kuri mums jau tagad ir atmaksājušies vairākkārtīgi, un mēs esam pārliecināti, ka nākotnē tie sniegs vēl papildu ieguvumus. Paldies Jums par to!

   

  Mārtiņš Kalniņš

  Izskatot dažādus piedāvājumus no uzņēmumiem par meža tirdzniecību, mums visvairāk uzrunāja tieši SIA Alder piedāvājums. Ne tikai šī uzņēmuma piedāvājums bija viscaurskatāmākais, bet arī visi tā punkti par darba izpildi un norēķināšanos kārtību tika izpildīti norunātajos termiņus un apjomā. Paldies par sadarbību.

   

  Laura Liepiņa

  Ar SIA Alder sadarbojamies jau regulāri – mums ir noslēgts sadarbības līgums par pilna cikla meža apsaimniekošanu. Varam tagad mierīgi koncentrēties uz sev daudz svarīgākām lietām: esam pilnīgi pārliecināti un droši, ka mūsu meža apsaimniekošana ir nodota gādīgās rokās!

   

  Jānis Bērziņš

  PAR MUMS

  SIA “Alder” ir viens no Latvijas pieredzes bagātākajiem un

  ar plašāko nākotnes vīziju apveltītajiem mežizstrādes nozares uzņēmumiem.

  Mūsu mērķis ir mežu īpašumu iegāde ar tālredzīgu perspektīvu – augstas kvalitātes mežu apsaimniekošana un izstrāde.

  Uzņēmuma pārziņā ir vairāk nekā 2000 hektāru meža īpašumu visā Latvijas teritorijā. Mūsu darbība ir vērsta uz to,
  lai nodrošinātu ilgtermiņa attīstību jūsu meža īpašumam, attīstītu un saglabātu to, kā arī audzētu tā vērtību.

  Mūsu klientu pieredze liecina par katra meža īpašuma iegādes darījumu skaidro izpratni abām pusēm, kā rezultātā visi iesaistītie partneri gūst tīkamu sadarbības formu un Jūsu meža īpašums – ilgtspējību nākotnē.