Konsultācijas - Alder
Konsultācijas - Alder
Konsultācijas meža atjaunošanas, kopšanas, izmantošanas, vides aizsardzības, meža infrastruktūras, rekreācijas u. c. jautājumos atbilstoši normatīvo aktu prasībām. Alder – tas ir mežizstrādes uzņēmums, kas Jums palīdzēs visos ar mežu saistītos jautājumos!
meža konsultācijas
17151
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-17151,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-7.5,wpb-js-composer js-comp-ver-6.3.0,vc_responsive
 

KONSULTĀCIJAS

 

Meža īpašumu apsaimniekošanu stingri regulē Latvijas Republikas likumdošana un tā nosaka, ka zemes īpašniekiem ir jārūpējas par mežaudzes veselību un tīrību. Meža īpašnieks savā mežā nedrīkst veidot cirsmas, nesaskaņojot tās ar atbilstošajām iestādēm. Orientēties un pārzināt mežsaimniecības likumdošanu nav viegls uzdevums, tāpēc, lai pareizi sakārtotu dokumentus un maksimāli efektīvi izmantotu savu mežu vai lauksaimniecības zemi, ļoti nozīmīgi ir saņemt profesionālas konsultācijas.

MEŽA APSAIMNIEKOŠANAS KONSULTĀCIJAS

 

Mūsu speciālisti piedāvā meža īpašniekiem konsultācijas par meža atjaunošanas, ieaudzēšanas, kopšanas, izmantošanas, vides aizsardzības, meža infrastruktūras, meža nekoksnes vērtību, rekreācijas u. c. jautājumiem atbilstoši normatīvo aktu prasībām. Mēs konsultējam par meža īpašuma efektīvu pārvaldību un meža apsaimniekošanas projektu izstrādi. SIA “Alder” profesionāli veiks visas nepieciešamās darbības zemes uzmērīšanai un meža projekta sagatavošanai.

JURIDISKĀS KONSULTĀCIJAS

 

SIA “Alder” piedāvā pārstāvniecību valsts un pašvaldību institūcijās saistībā ar dokumentu noformēšanu, kā arī nodrošinām konsultācijas nodokļu jautājumos. Piedāvājam juridiskās konsultācijas, ja jūsu īpašums ir bez zemes grāmatas, ieķīlāts bankā vai ir ar citiem apgrūtinājumiem, kā arī palīdzam risināt un sakārtot nenokārtotus mantojuma jautājumus. Mēs parūpēsimies, lai jūs ātri saņemat zemesgrāmatas dokumentus, piedāvāsim ātrāko risinājumu zemes nodokļa (parādu) dzēšanai, bankas kredīta hipotēkas dzēšanai un konsultēsim un pārstāvēsim jūsu intereses tiesā, kas saistīta ar īpašuma mantojuma dokumentu noformēšanu.